602 404 744 bramtech.lublin@op.pl

Ogrodzenia Bramtech Lublin

Ochrona swojej własności oraz zapewnienie bezpieczeństwa osobom przebywającym na terenie posesji jest niezwykle istotna – dlatego właśnie teren prywatny czy przynależny do firmy lub fabryki otaczany jest zazwyczaj ogrodzeniem, w którym strategiczną rolę pełni brama. Samo ogrodzenie natomiast powinno być wysokiej jakości, tak by na każdym odcinku spełniało swoje funkcje.

Ogrodzenia posesyjne

Sklep firmowy Bramtech Lublin oferuje szeroki wybór ogrodzeń przygotowanych z myślą o ochronie posesji prywatnych. Aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość, współpracujemy z producentami uznawanymi w branży za dystrybutorów innowacyjnych rozwiązań. Solidne i wytrzymałe materiały oraz wykończenia gwarantujące wysoką odporność na niekorzystnie warunki atmosferyczne sprawiają, że ogrodzenia Bramtech Lublin są cenione ze względu na ich trwałość. Atrakcyjne ceny stanowią dodatkowy atut naszej oferty.

W sklepie można znaleźć segmenty i słupy służące do wykonania solidnego ogrodzenia, cechującego się przy tym nie tylko znakomitymi parametrami i wytrzymałością, ale również eleganckim designem. Materiały te są dodatkowo zabezpieczone przed działaniem korozji. Wiemy, jak ważne jest reprezentatywne wejście na teren posesji, dlatego w naszej ofercie znajdziesz również:

  • bramy przesuwne,
  • bramy dwuskrzydłowe,
  • furtki posesyjne.

Dzięki temu ogrodzenie, którym otoczysz swoją posesję będzie stanowić skuteczną ochronę przed wchodzeniem na twój teren niepożądanych osób. Może się stać również częścią całościowej stylizacji, w jakiej utrzymany jest projekt domu i aranżacja terenu.

Ogrodzenia Bramtech Lublin

Ogrodzenia przemysłowe

Nieco inne zastosowania mają tzw. ogrodzenia przemysłowe, stosowane w celach innych niż ochrona prywatnej posesji. Zależnie od przeznaczenia mogą być bardziej solidne, ograniczające widzialność lub zapobiegające przerzuceniu ponad ogrodzeniem jakichkolwiek obiektów. W Bramtech Lublin znajdziesz ogrodzenia spełniające wymogi konieczne do zapewnienia bezpieczeństwa ludziom oraz obiektom.

W wielu przypadkach ogrodzenia mają na celu nie tyle zasłonięcie obiektu, ile raczej ochronę przed wchodzeniem na dany teren osób, które nie mają upoważnienia, by tam przebywać. Dlatego często otacza się osiedla, boiska czy inne obiekty użyteczności publicznej solidnym ogrodzeniem z paneli kratowych. Dostępne są one również w ofercie Bramtech Lublin, pozwalają na solidne zabezpieczenie terenu bez ograniczenia widoczności osób przebywających po obu stronach.

Naszym klientom oferujemy również solidne bramy, zarówno przesuwne, jak i dwuskrzydłowe, oraz funkcjonalne furtki, dzięki którym kontrola tego, kto wchodzi na teren posesji będzie łatwiejsza.