602 404 744 bramtech.lublin@op.pl

O NAS

Bramy, Ogrodzenia i Szlabany - Bramtech Lublin

Zaczęliśmy działalność w branży budowlanej w 1992 r jako firma monterska bram garażowych segmentowych , bram przemysłowych , ogrodzeń , napędów do bram i szlabanów co było wówczas w Polsce nowością. Obecnie Bramtech Andrzej Hawajski zajmuję się dystrybucją, sprzedażą, montażem, serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Jako AUTORYZOWANY PARTNER firmy WIŚNIOWSKI oferujemy Państwu jedne z najniższych cen na wyroby tego producenta. Do cen bram garażowych segmentowych nie doliczamy kosztu montażu, świadczymy pełny i szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz gwarantujemy stały dostęp do części serwisowych.

W ofercie posiadamy bramy renomowanych firm polskich i zagranicznych : WIŚNIOWSKI, NICE, BIG TOR, HORMANN, NOVOFERM. Oferta jest bardzo rozbudowana – obejmuje bramy w wymiarach typowych oraz na konkretny wymiar, w kolorach typowych producenta jak również malowanych na dowolny kolor z palety RAL, w okleinie drewnopodobnej, drewnie z aplikacją ozdobną (design), z szybkami i drzwiami przejściowymi. Można wybrać bramy pod kątem zastosowania – do garażu w domu, do garaży wielostanowiskowych oraz bramy przemysłowe, drzwi wejściowe do budynku dopasowane do bramy garażowej i okien. Bramy są różnorodne, co do sposobu działania: segmentowe górne, segmentowe boczne, uchylne, podwieszane, skrzydłowe, harmonijkowe, rolowane. Wszystkie posiadają wymagane certyfikaty i atesty.
W ramach oferty naszej firmy oprócz wielu rodzajów bram proponujemy Państwu również ogrodzenia, rolety zabezpieczające, kraty rolowane, napędy do bram, szlabany, systemy parkingowe, domofony i wideodomofony takich firm jak WIŚNIOWSKI , TABAL , FAAC , SOMFY ,BFT, BENINCA, HORMANN, CAME, NICE, Miwi-Urmet, ACO, VIDOS. W celu poszerzenia oferty ogrodzeń współpracujemy z jednymi z najlepszych w naszym regionie zakładami kowalskimi i ślusarskimi. Do uznanych producentów dzięki którym możemy spełnić Państwa oczekiwania w zakresie drzwi należą firmy: WIŚNIOWSKI, WIKĘD, ERKADO.

Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia wyjątkowo szybko – zamknięcie otworu bramowego jest możliwe w ciągu kilku dni.
U nas klient otrzymuje bezpłatne doradztwo techniczne, pomiar, wycenę, transport, fachowy montaż i serwis gwarancyjny.

logo

BRAMTECH Lublin

Drzwi i Napędy do Bram

Al.Kraśnicka 127/129 , 20-718 Lublin,
stoisko w FAMIKO-BUD I piętro
wjazd od ul.Baltazara Paśnikowskiego

Andrzej Hawajski – tel. 602 404 744
e-mail: bramtech.lublin@op.pl

BRAMTECH Lublin - Drzwi i Napędy do Bram